!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '747068129478508'); fbq('track', 'PageView'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-57QDG36');Usługi | Aslandi

12-30 lat

Gwarancji produktowej

Fotowoltaika

Doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań aby uzyskać maksymalną efektywność przy Twoich rzeczywistych wydatkach na energię. Montaż i serwis techniczny instalacji. Kompletna obsługa biurokracji, wniosków o dofinansowanie i ubezpieczenie.

Dofinansowania

dla
Ciebie

Instalacje dla osób prywatnych to koniec z wysokimi rachunkami za prąd oraz uzyskanie niezależności energetycznej! Wszystkim zajmiemy się za Ciebie, pomagamy w uzyskaniu dotacji i załatwiamy wszelkie formalności.

 • Indywidualny doradca

  Twoja realizacja jest w rękach jednego człowieka, z którym będziesz w stałym kontakcie i który będzie w stanie odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

 • Pomoc w wyborze

  Doradca odwiedzi Twój dom i oceni warunki techniczne, oraz zapozna się z Twoimi preferencjami i oczekiwaniami. Dobierze najlepsze rozwiązania techniczne specjalnie dla Ciebie.

 • Projekt szyty na miarę

  Twój dach jest wyjątkowy. To w jaki sposób prezentują się na nim moduły – również. Chcemy, aby instalacja prezentowała się estetycznie, dlatego dostosujemy ją idealnie do specyfiki Twojego domu.

 • Bez zbędnych formalności

  Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności w zakładzie energetycznym, pomożemy w kwestii finansowania i dostępnych dotacji.

 • Ubezpieczenie instalacji

  Zaproponujemy ubezpieczenie, które zabezpieczy Twoją inwestycję. W razie jakichkolwiek niespodziewanych zdarzeń, będziemy zawsze gotowi pomóc.

Zgłoś się po wycenę

dla
Biznesu

Chcemy być Twoim doradcą i zapewnić optymalny rozwój Twojej inwestycji. Działamy tak, abyś czerpał z wygenerowanej energii jak największe zyski.

 • Spersonalizowane podejście

  Twój doradca techniczny omówi szczegółowo profil działania Twojej firmy i dobierze instalację pod tym kątem. Niektóre firmy potrzebują instalacji nocą, inne dniem – takich aspektów jest wiele i wszystkie rozważymy.

 • Konsultant

  Otrzymujesz doradcę wyspecjalizowanego w sprawach instalacji dla firm. Załatwi za Ciebie wiele formalności związanych z założeniem instalacji oraz upewni się, że wszystkie wymagane standardy są spełnione.

 • Maksymalne oszczędności

  Dzięki optymalnie dobranej instalacji zaoszczędzisz nawet do 95% kosztów energii. W skali roku daje to ogromne oszczędności. Już nasza w tym głowa, żeby pojawiły się również zyski…

 • Kompleksowa obsługa

  Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności w zakładzie energetycznym i zdobędziemy finansowanie. W razie konieczności przebudujemy instalację elektryczną w Twojej firmie. Słuchamy Twoich potrzeb i dostosowujemy się do Twoich preferencji.

Zgłoś się po wycenę
window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ xfbml : true, version : 'v10.0' }); }; (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk/xfbml.customerchat.js'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));